| anonim_4396 a întrebat:

Joc Pop 3(prince of persia 3) si cand misc in dreapta mousul imaginea din joc se misca in stanga si nu sunt obisnuit cu astfel de jocuri. Vreau can misc in dreapta imaginea din joc sa se miste si ea in dreapta.De unde pot face eceasta setare?

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Din meniu, ai undeva, o optiune Display, si acolo ai camera, sa nu fie Inverted bifata. ti-am scrii in engleza ca sa stii. Daca e pe Inverted, pune`o pe normal. salutwinking

2 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut, am jucat si eu acus ceva timp, era ceva in genu din cate imi amintesc...controls->mouse->invertate mouse(sau ceva in genu, e un cerc care trebuie sa il bifez in dreptul optiuni de la mouse), sper ca ti-am fost de ajutor.byebye

| NimeniCuActe a răspuns:

Cred ca poti umbla la setari ca sa inversezi chestia asta happy Si iti recomand sa o iei cronologic si cu jocurile daca nu ai facut-o tongue... 1, 2 si doar dupa 3winking