| TurcuVlad a întrebat:

am un iphone 4 si cand il bag la incarcat mi se aprinde si nu imi arata nimic cum ar fi ca se incarca...

4 răspunsuri:
| xRobertx a răspuns:

Trebuie sa schimbi cablul acela de date mi s-a intamplat si mie la iphone 5s l-ai calcat cu scaunu sau cevawinking ti s-a intamplat sa se mai incarce cate putin sa se mai intrerupa mie asa imi facea si l-am schimbat si merge funda?! :X

| TurcuVlad explică (pentru xRobertx):

Am uitat sa precizez ca usb e de la un iphone chinezesc luat si miroase a ars laughing

| xRobertx a răspuns (pentru TurcuVlad):

Hai frate ce sa faci cu el iphone au dinalea personalizate degeaba iei chinezesti vezi ca iti umfla bateria aruncal

| xRobertx a răspuns:

Imi dai funda?