| Aalyn91 a întrebat:

am un iphone 5s si in coltul din dreapta sus vad ca este iesit putin in afara, il apas iar el iese inapoi dar foarte putin este iesit, care ar fi motivul si daca se poate repara si o estimare a pretului, multumesc frumos

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ecranul este lipit pe carcasa, iar lipirea probabil nu este perfecta.
Trebuie desfacut, curatat de adezivul existent si lipit din nou.
O astfel de manopere costa pana la 100 euro.

| MadalinaMAdA000000000 a răspuns:

Se poate sa fie schimbată carcasa sau fatacum se spune. verifica dacă unei-ul de pe spate corespunde cu cel din telefon.

| MadalinaMAdA000000000 a răspuns:

Se poate sa fie schimbată carcasa sau fata cum se spune adică sa nu fie cea originala. Verifica dacă imei-ul de pe spate corespunde cu cel din telefon