| RaulCampan25 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s5. De cateva luni am o problema cu el. Nu se mai incarca. Am avut problema asta cam 3luni, dupa o saptamana a fost bine, iar dupa iar nu se incarca. Doar daca imping incarcatorul mai tare in locul unde trebuie bagat, dar dupa cateva secunde iar nu se mai incarca. De ce oare? Cum as putea rezolva?

3 răspunsuri:
| patrik986 a răspuns:

Si eu am avut problema asta..incearca cu un incarcator si cablu diferit daca nu se remediaza situatia este vina telefonului, in acest caz il duci la service ca nu prea ai ce sa faci cu el.

| RaulCampan25 explică (pentru patrik986):

Tu cum ai rezolvat?

| patrik986 a răspuns (pentru RaulCampan25):

Am schimbat cablul si dupa aceea a mers normal.