| Nicolas_Bivol_1995 a întrebat:

Am un Samsung s2 plus si mi-a sters cineva aplicatia Magazin play. Ma puteti ajuta sa o pun inapoi pe tell?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Din cate stiu nu se poate sterge aplicatia Play deoarece este o aplicatie implicitia, vezi sa nu ti-o fi ascuns-o de pe meniul principal. Oricum, are nevoie de o resetare la setarile din fabrica si totul va fi ca la inceput.

| Nicolas_Bivol_1995 explică (pentru AllinaDaniella):

Resetare pot s-o fac eu thinking De abia la`m luat si nu ma descurc cu el laughing

| Nicolas_Bivol_1995 explică:

Daca ar fi sa-l resetez cum fac? De abia l-am luat si nu prea ma descurc