| Disperatu a întrebat:

am un telefon a4 you si cand vreau sa sun pe cineva din lista de contacte suna cu apel video si se inchide.Adica nu suna, nu merge sa sun.Cum fac sa opresc apelul video.Pot sa sun pe cineva doar daca formez numarul dar daca vreau sa sunt direct din contacte imi da cu apel video si nu pot suna.Mai exact am functia 3g.Cum o dezactivez?

Răspuns Câştigător
| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Nu ştiu cum e la Allview dar la mine la Hiro intri în contact şi are 3 posibiliăţi dar doar 2 le vezi clar(mesageria şi apel video), iar când vreau să sun dau pe mijlocul lui, nu unde apare că să sune şi e o imagine cu o cameră lângă.

| Disperatu explică (pentru SeraQue_QeuSra_1979):

Am rezolvat. Dar oricum meriti funda.

1 răspuns: