| PuținConteazăNumele a întrebat:

Am un telefon Allview p6 energy lite luat la abonament digi, s-a stricat o data iar mult timp in service l-au reparat, acum dupa nici o luna s-a stricat iar. Credeti ca pot primii altul? Daca mai dau vreo diferenta? Nu sunt prea multe telefoane bune la cei de la digi, dar mi-a atras atentia Samsung j5 2017. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Te duci la jegoşii ăia de la service, şi le spui să îţi dea ceva la mână că nu se mai poate repara! După care te prezinţi la rds cu documentul ăla ştampilat de la service, va trebui să îţi dea un alt dispozitiv.
(Vezi că la services, ăia au tendinţa să îţi ceară telefonul să îl repare din nou!, le zici că nu mai e cazul, fiindcă ai vorbit deja la rds, şi că trebuie doar să îţi dea un bilet de negare ştampilat de ei, precum că nu mai poate fi reparat)
Succes