| danyeldj a întrebat:

am un telefon PHILIPS w3500, in meniul acumulatorului am activata info celula care mananca 50% din baterie,stiu treaba cu meniul >mesajeinfo celula etc.dar acolo e dezactivat tot, nu stiu de ce mai e activata la acumulator acolo(plus ca in stand bay scrie ca tot mananca 40% baterie), daca stiti vreun motiv sau daca stiti daca se dezactiveaza din alta parte PLS AJUTOR! MS

1 răspuns:
| SnackGiver a răspuns:

Daca ai un buton de home tine apasat pe el pana iti apare un meniu cu aplicatiile pornite si le inchizi rand pe rand...
Funda daca ai gasit acest raspuns folositor happy