| mihai_7264 a întrebat:

Am un telefon Samsung gt s5230 star si am o cartela frog. daca bag alta cartela cosmote merge dar daca bag una Vodafone nu mi se mai deschide telefonul si zice,, Phone frezze,,. Va rooooog ajutati-ma. Dau funda la cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

L-ai luat probabil „la pachet" cu cartela. Cum frog-ul e un produs Cosmo, e fiesc să accepte și cartele cosmo. Vrei să ieși din rețea, te duci la ei și ceri să-l deblocheze.

1 răspuns: