| Kw3rlin a întrebat:

am un telefon UTOK 470Q si am observat ca daca primesc un mesaj cu "=" mi se da restart la telefon si se pare ca functioneaza la toate produsele UTOK si ALVIEW, ce as putea face sa nu se mai intample asta?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Caracterele speciale sunt folosite la trimiterea de mesaje de tip executabil (instalarea automata a setarilor de internet a operatorilor) posibil ca telefonul sa vada caractere speciale si sa nu il inteleaga si sa-si dea restart de la vreo eroare poti contacta prin email firma producatoare e-mail-ul lor este pe pagina oficiala