| VasileIon32 a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung Galaxy Chat, Ma puteti ajuta cu a parere? Daca este bun/rau?

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Chat B5330 de 5 luni si pana acum nu am avut nici o problema cu el big grin Nu are probleme cu wifi-ul, jocurile merg destul de bine pe el, semnalul e bun...Camera foto e cam proasta, adica are doar 2 megapixeli, dar pe mine nu ma deranjeaza. Isi merita baniihappy
Bafta.

2 răspunsuri:
| Faruece a răspuns:

Eu sincer zic ca nu merita atatia bani, da depinde si de ceea ce cauti tu in special, tie poate ti s-ar potrivi, vezi la specificatii!

| Condorache_Gabi_1997 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de o saptamana Samsung galaxy chat b5330 si sunt foarte multumit de el.Acum depinde si de ce cauti... Eu am nevoie pentru mesaje, vb la tel, umblat la net, pe face. Eu consider ca sistemul de operare e un pic cam puternic pentru un telefon single core.dar momentan nu am avut probleme in aceeasta privinta... Nu vei putea juca jocuri pe el.(ma refer ca va merge in reluare non-stop) Dar in rest e un telefon bun. Dupa parerea mea si-a meritat bani big grin