| Florian20405 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Samsung galaxy S2 S3 S4 replica nou pana in 300 ron
Dati-mi niste linkuri unde pot gasi...si care sunt pe stoc!
Funda garantat

Răspuns Câştigător
| Florian20405 explică (pentru MadalinNedelcu):

Cele doua linkuri de sus numai sunt valabile am intrebat ...crezu ca nu-l luam pe primul de sus? laughing) ultimu are camera mica 1.3 MP vreau minim 2 happy mersi fain ...mai astept pana maine niste raspunsuri dar cred ca-ti dau funda!big grin

5 răspunsuri:
| Grimmjow6666543 a răspuns:

Am cautat dar na gasit

| Florian20405 explică (pentru Grimmjow6666543):

Am gasit destule dar cica stocurile s-au lichidat

| Grimmjow6666543 a răspuns:

N-am gasit un link skz

| Dabicanu_Andreea_1986 a răspuns:

Daca te mai intereseaza am eu un Galaxy s3 replica nou. Cu 300 dar fara transport inclus.