| JustMeForever3 a întrebat:

as vrea sa va intreb ce parere aveti despre Allview X2 Xtreme si daca isi merita banii? Daca nu recomandati-mi un telefon la fel de bun la un pret acceptabil.Multumesc

31 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns (pentru JustMeForever3):

Deoarece Meizu este un producator de telefoane in timp ce Allview nu este producator, ci este un fel de "distribuitor" cumpara telefoane non-name din China si le branduieste cu numele Allview! si creste pretul cu un procent pentru profit!