| ValentinCosmy1998 a întrebat:

Astăzi am scapat telefonul pe jos si so spart pe spate cum fac sale spun părinților... app. Telefonul este de ieri cumpărat si nu are garantie. URGENT!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lipeste-l cu scotch.
Capacul se poate inlocui ieftin.
Daca avea husa si folie de sticla, atunci ramanea intreg si dupa cadere.

| JustmeV a răspuns:

Le spui adevarul! Telefonul nu mai functioneaza? Daca functioneaza apoi lasa-l asa si cumpara-i o husa pana iti vei strange bani sa il repari.

| Otto19 a răspuns:

Fii atent il dai lui taicatu sa umble pe el si spui ce ai facut ''bre '' ai apasat pe alea, sau il faci in asa fel cat sa il scape si merge, sau le poti spune ca din neatentie

| Andre267 a răspuns:

Este telefonul tau, nu cred ca parintii ar fi asa atenti la el, sau sa umble pe el. eu nu le-as spune. husa este pe primul loc, i-ati una, si nu vor observa, si eu am tel nou si husa la el, si chiar daca ar fi spart, mama cu tata crede ca am pus-o sa il protejez. A.p.p sa iti pui si o folie de sticla pe display in caz ca iti mai scapa sa nu se sparga. nu este scumpa pana in 50 lei. Iar husa tot atat. si sa vezi ca e perfect. Iti urez mare bafta si sa te comporți normal. Bye