| alinronaldo17 a întrebat:

astazi Samsung galaxy s3^ ul meu a inceput sa se restarteze singur.Pentru cei care stiu de SDS :sudden death syndrome, cine ar putea sa ma ajute sa rezolv problema.As prefera persoane care mai au galaxy s3. Promit ca dau funda

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Singura solutie este resoftarea.Ori o faci tu acasa prin Odin, ori la service gsm( in jur de 25-30ron).

1 răspuns:
| maxb a răspuns:

Nu prea conteaza telefonul deoarece sistemul e acelasi: Android happy

Asigurate ca ai ultimul firmware de aici sau prin Check For Update din About Phone:

samsung-updates.com

Selectezi Samsung Galaxy S3 din lista adica I9300 si vezi pentru regiunea ROM (adica Romania) sau CNX (Pentru Romania Cosmote care e ultimul soft.Il descarci si faci flash prin Odin.Si asa sa pastreaza si fisierlele.