| Vlad99990 a întrebat:

Azi mi-am instalat android lollipop pe Lenovo a5000, dar problema e ca nu mai citeste sim1, care este micro-sim si nu este problema cartelei deoarece merge in celalalt slot si pana sa il instalez citea ambele cartele.
VA ROG, AJUTATI-MA!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca ai instalat fortat android, fara sa primesti update, ai facut o mare greseala.

| Vlad99990 explică (pentru gelu1970):

Mi-a aparut update doar ca de fiecare data cand incercam sa il instalez dadea eroare asa ca l-am instalat "manual"

| gelu1970 a răspuns (pentru Vlad99990):

Nu toate terminalele suporta versiunile noi de android.