| Brancardierii a întrebat:

Care din telefoane vi se pare mai "bun" : SONY Xperia U sau Samsung Galaxy Ace Plus?
-ca pret, Ace Plus este cu 80 RON mai scump
-ca si calitate interioara, din ce am citit pe net SONY castiga detasat, deoarece are procesor 1GHz Dual-Core, fata de Ace plus care are 1GHz Singe-Core
-SONY are camera secundara
-SONY are in plus Scratch-resistant glass si Light sensor, fata de Ace Plus care are doar Proximity sensor...
In concluzie, care dintre ele merita cumparat?

2 răspunsuri:
| cosminX a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung Galaxy Ace Plus este mai rezistent. Si bateria este mai buna in el.
Acum este si decizia ta!

| thebiggesttroll a răspuns:

Sony deoarece ace plus merge naspa.