| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

Ce ati alege dintre telefoanele urmatoare?
1. telefonul Samsung galaxy s6
2. telefonul Samsung galaxy s6 edge
3. telefonul Samsung galaxy s6 edge plus

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Samsung galaxy S6 Edge. Stiu pe cineva care are si a zis ca i se pare cel mai bun telefon de la Samsung.

| LTAA a răspuns:

Alege S6 normal, nu prea gasesc utilitate acelor margini, ca sa isi merite pretul.

| rares5555 a răspuns:

| deeyandrei a răspuns:

Samsung galaxy S6 Edge

| basket09 a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti, cel mai bun dintre cele trei este Samsung galaxy S6 Edge +, dar la varsta ta cred ca poti sa te multumesti si cu ceva mai mic si mai ieftin, uita-te mai bine la un LG G3, jumate din pret si destul de bun pentru tine, nici nu o sa faci diferenta.

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru basket09):

In primul rand nu imi cumpar telefon. Eu am deja un telefon foarte bun de care ma bucur de el si care merge bine. Eu am vrut doar sa vad doar care este parerea voasta asa ca voi sa nu credeti ca imi iau telefon. Daca era sa-mi iau telefon atunci scriam asa ( Salut TPU! eu as vrea sa-mi cumpar telefon dar nu stiupe care sa il aleg ) sau ceva de genu

| basket09 a răspuns:

Cel mai bun dintre cele 3 este Edge +, dar, la varsta ta, ca sa economisesti putin bani, uita-te dupa un LG G3, telefonul e super, face poze bune, si e cam jumate din pret. Nici nu o sa faci diferenta.Telefoanele de la Samsung sunt destul de scumpe in comparatie cu altele, sper sa iei in considerare sfatul meu!

| Mario19bm a răspuns:

In primul rand pentru ce iti iei telefonul? Apeluri, jocuri, facebook? Si daca esti fata, sunt tare curios cum ai putea sa il manevrezi cu o singura mana!? Sau probabil iti iei si tu un S6 sa fii la moda, sa nu ramai in urma...
Niciodata nu am inteles ce e cu nebunia asta sa iti cumperi telefon la pret mare, foarte mare! Prevad ca nici un sfert din ce poate telefonul ala nu o sa folosesti! Treaba ta, oricum. Sunt banii tai ii strici cum vrei!

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru Mario19bm):

Hopaaa! Ce ai patit eu nu te-am obligat sa raspunzi la intrebarea asta daca vroiai sa raspunzi trebuia sa raspunzi intr-un mod frumos nu sa o iei razna

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru Mario19bm):

Si apropo nu te doare capul pentru ce imi iau telefonul!

| George2607 a răspuns: