| gabrielosss98 a întrebat:

ce parere aveti despre Samsung ativ s si Nokia lumia 820? Care se merita mai mult si de ce?

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Clar Nokia se merita mai mult.

De ce?

- In primul rand sistemul de operare este mult mai stabil si mai bine optimizat
- Modelul de procesor Snapdragon S4, functioneaza mult mai bine decat procesorul samsungului (si la o frecventa mai buna)
-Design mult mai placut

Iti recomand sa te uiti peste review-urile celor care au cumparat acest telefon aici, astfel vei putea identifica anumite lucruri care te pot deranaja: http://bit.ly/YsBaJ8

Răspuns utilizator avertizat