| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Ce retea sa aleg? DIGI, Vodafone sau Orange, vreau sa ma portez de la Telekom pentru ca imi cade semnalul des in ultima perioada, inainte nu faceau asa m-am certat minute bune cu ei la telefon. Ziceti-mi din experienta voastra cu retelele enumerate mai sus. Pe care sa o aleg?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da poate telefonul e de vina.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

E posibil, pentru ca imi sta pe,, doar apeluri de urgenta'' sau,, nicio conexiune la retea'' si o ora daca nu repornesc telefonul si telefonul are 8 luni l-am luat nou la abonament am un Samsung Galaxy A71, ce telefon ma sfatuiesti sa iau? marca daca se poate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

I ati un Motorola

Răspuns utilizator avertizat
| Levington a răspuns:

Eu am Vodafone de ceva ani si sunt multumit!

| Ewals a răspuns:

Orange este foarte ok la semnal internet 100G cu 6euro.si nelimitat în rețea.