| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung Note 9 Si Samsung S10 Plus?
Care este diferenta?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Pai de care crezi ca ai mai mare nevoie.
Eu am Note9, pe care-l folosesc la munca, altfel nu merita un astfel de telefon.
S10+ evident ca e mai bun din cateva puncte de vedere.
Eu zic sa te intrebi daca ai intr-adevar nevoie sau nu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S10 Plus. Note 9 concurează cu S9 Plus, pe care îl depășește S10 Plus

| PuyaTimonel a răspuns:

S10+ = The Best

| Mariusflorin2341 a răspuns:

S10 plus, clar este o diferenta de rami la unele versiuni de s10+ care au 12gb ram si procesorul este imbunatatit si camera si design-ul dupa parerea mea este mai bun la s10+ la marime nu este chiar asa mare diferenta dar jocurile o sa iti ruleze mai bine si o sa faci poze mai frumoase pe s10+ si cand apare urmatorul Android probabil el va fi updatat primul nu note 9.