| Kadaj89 a întrebat:

cum as putea adauga memorie interna la telefonul Allview a4 duo cine ma poate ajuta plzz dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Memoria internă nu se poate modifica, este cea din fabrică, așa rămâne. O poți extinde utilizând un card de memorie.

4 răspunsuri:
| Rubyrubyy a răspuns:

Pai interna nu cred ca poti doar externa..si ai putea sa iti cumperi un card de 1g 2g 3g 4g.Dar sa nu fie mai mult pentru a nu fii telefonul incarcat si a nu-ti mai merge..Bafta!

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Foloseste un card de memorie. Dar te sfatuiesc sa nu fie mai mare de 4 GB pentru a nu incetini telefonul. Bafta!

| Serban98 a răspuns:

Nu cred ca poti pune memorie interna
poti adauga doar memorie externa adica microcarduri de 4 gb de care vrei tu

| Kadaj89 explică:

Am citit pe anumite forum-uri ca poti sa bagi din memoria cardului in memoria interna a telefonului prinj root-are dar nu cred ca este o metoda foarte sigura care sa o fac singur asa ca o sa raman doar la card si la memoria putina pe care o are telefonul si la cardul de 4gb multumesc tuturor...