| g0ldengrillz7 a întrebat:

De cateva zile tot caut un Samsung note3, insa fara succes. Am gasit unul foarte ieftin (1400lei) pe site-ul celor de la domo (in orasul meu nu mai au pct de lucru din cate am inteles) si m am interesat ca sa stiu si eu ce cumpar si am aflat ca furnizorul respectiv e tepar, deci varianta asta pica din start. Am cautat si in magazine si nu l mai aveau (pare mi se ca nici nu l mai aduc), la operatorii de telefonie mobila nu se mai afla in oferte, iar pe net nu l gasesc nicaieri. Daca stiti site-uri de specialitate de incredere CARE INCA IL MAI AU PE STOC va rog sa ma ajutati! Mi l doresc de mult timp si cand in sfarsit am strans banii nu l mai gasesc...

Răspuns Câştigător
bursuc001
1 răspuns:
| eudoareuu a răspuns:

Http://www.evomag.ro/Produse/Filtru/Cautare:samsung%20galaxy%20note%203
sau pe http://www.amazon.de/gp/product/B00F07WTLG/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1? pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=14CHS3BE1TQN4NK9MM7A&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=585296347&pf_rd_i=desktop

Pa, pa!