| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,bunicu zice ca vor veni ipoduri la operatorii de telefonie mobila, e adevarat? daca nu e adevarat, eu cred ca nu vrea sa dea 1050 pentru un ipod, e multt mai ieftin unde l-am gasit eu, in unele magazine l-am gasit cu 1800-1900, asa ca vreau sa stiu daca apare ipodu la cosmote, Orange si Vodafone

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este posibil sa aduca, pentru ca daca te uiti la reclamele de la tv, apar si Samsung galaxy tab, care iti poti lua cu internet pe ea [asa iti iese mai ieftina, dar oricum vei platii "dublu" la internet, si in banii de internet vei platii si tablaughing], asa ca nu are rost sa il iei din Orange, Vodafone, etc. Mai bine sa il cumperi din magazinhappy

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru adrianboss2011):

Scuza-ma. Nu am citit bine iPad sau iPod. Normal ca nu vor aparea iPod-urile pe retelele telefonice.