| Secosan_Raul_1986 a întrebat:

Eu nu știu ce telefon sa îmi cumpăr Samsung galaxy s7 edge sau LG g5? Eu caut și performanta Bună dar și calitate la camera, s7 edge nu as putea sa controlez tv-ul. Care telefon mi-l recomandați?

5 răspunsuri:
| urseyul a răspuns:

In general Samsung promite calitate si performanta la camera si sistemul de sunet, si este un producator destul de bun, multi oameni aleg Samsung fata de LG, atunci insesamna ca Samsung este mai bun. Si eu am fost pus intr-o situatie asemanatoare intre cei doi producator am ales Samsung si nu regret

| Secosan_Raul_1986 explică (pentru urseyul):

Mda eu am acum actul un Samsung galaxy s5 și nu prea sunt mulțumit de el, acum știu ca e mai vechi dar și când l-am cumparat nou nu prea am fost multumit și poate ar trebui sa încerc alta categorie?

| urseyul a răspuns (pentru Secosan_Raul_1986):

Sincer in ziua de astazi cam toate telefoanele folosesc o tehnologie buna cu mai multe benefici sau nu, cred ca ar trebui sa ti cont de design si care iti place mai mult tie!

| Teodoralexandru a răspuns:

Samung fiindca si-a dovedit calitatea produselor dea lungul timpului

| Eurofighter a răspuns:

S7 e superior la toate capitolele comparativ cu G5. Exynos-ul 8890 bate SD 820 din G5, camera again e mai buna la S7.