| Sports a întrebat:

funda urgent!

Am un Samsung galaxy s advance si imi apare in bara de activitati "actualizare software".Ce trebuie sa fac?

Ce se intampla daca accept termenii si conditiile de acolo?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Trebuie să dai "Accept", dacă accepţi atunci îţi face update la soft/Android.

Îţi face update OFICIAL, direct la Android 4.1 Jelly Bean, update-ul fiind obţinut pe cale legală!

Vezi articolul de la linkul :
http://nvonews.com/......ng-no-ics/

| CristiCr7 a răspuns:

Salut, si eu am fost ca tine acum 2 luni cand mi-am cumparat un Samsung galaxy s advance.
Nu prea ma priceapeam asa ca mi-am consultat prietenii...
Intra pe play market si descarcati de acolo tot ce ai nev

lasa-mi msj daca vrei sa iti dau o adresa de email sa te ajut.
funda?:X