| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si imi apare in bara de activitati "actualizare software".Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Daca iti apare e semn bun.dai pe el dar mentionez ca trebuie sa ai wi-fi aprins deoarece cu internet normal poate genera costuri suplimentare.dai pe el selectezi tara si dai accept termeni si conditiile. apoi ii dai la urmatorul ..atentie trebuie sa ai telefonul incarcat ca sa nu se opreasca cand alimentezi si mai trebuie sa mentionez ceva daca nu iti apare in bara de activitati pe alt telefon acea actualizare nu incerca sa o faci tu.