| MariusFlorentin1995 a întrebat:

helppppp plsss am bagat un cod cu *#77...si cred ca mi-a sters softu si se incarca ....si se incarca dar nu intra in meniu

ii Nokia 700 ce si cum fac sal resoftez

Răspuns Câştigător
| polistupaul a răspuns:

Decat sa faci cinestie ce mai bine du-te la un magazin specializat de telefonie.O reinstalare de soft costa 20-25 lei, nu dai o avere.

1 răspuns:
| danilo99 a răspuns:

Stiu, este cumva codul *#7780#? Daca da, trebuie sa iti descarci softu-l. Alea nu sunt coduri care sa te ajute, ci sa iti faca probleme. Apropo, cum se bag codurile?