| shoott a întrebat:

Vreau sa resoftez un nokia n70 nu upgrade sau din astea ca l-am virusat
Am fost la un chiosc de reparari... la bagat la calculator cand sal resofteze eroare! mi-a sters tot softu din telefon. ramane ecranu nokia. nici la calculatot nu mai merge sal conectez ca nu mai are nici un driver zice: device not recognize.
Pot sa-l fac de la mine de acasa? cu un program?

1 răspuns:
| InchisNonStop a răspuns:

Poti incerca un Hard Reset. Cu telefonul stins apesi Tastele Apel, * si 3, in acelasi timp. Pornesti telefonul si iti apare "teoretic" Format.