| Chidesa_Gaby_1990 a întrebat:

Ieri mi-am reîncărcat cartela de pe telefon cu 4€. Data trecută când mi-am reîncărcat, tot cu 4€ am încărcat-o, și puteam trimite mesaje. Dar ultima dată(ieri) când am reîncărcat, nu pot trimite mesaj, nu știu de ce, eu mi-am reîncărcat-o doar pentru mesaje, nu pentru altceva... Și măcar dacă mi-ar lua din minute când trimit mesaj, dar dacă trimit mesaj îmi scrie: "Ne pare rău, dar nu ai suficient credit pentru a trimite SMS către acest număr. Te rugăm să-ți reîncarci contul... Dau fundă! :* Dacă mă poate contacta CHIAR AICI un operator Orange, ar fi perfect! DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| SiaAnastasia a răspuns:

Buna! In primul rand nu sunt un operator Orange happy, dar cred ca stiu care este problema. Am avut si eu aceasta intamplare odata.
S-ar putea sa fie o problema de formare a telefonului. Iti sugerez sa te duci intr-un service totusi ca sa nu faci vreo prostie.
Sper ca te-am ajutat!