| Serotonina a întrebat:

Imi puteti spune cum si de unde instalez Doodle Jump pe Samsung Wave 252. Funda pentru raspunsul corect happy

2 răspunsuri:
| AuroraLaptelui a răspuns:

În meniul de aplicații, ai o aplicație ce se numește Magazin Play. O deschizi și vezi sus în dreapta o lupă. Apeși pe ea și ți se deschide tastatura. Scrii Doodle Jump și apeși Enter/Înainte/Căutați/butonul „lupă" de pe tastatură. Apeși pe primul rezultat și după aceea apeși pe instalați. Când îți apare o fereastră cu permisiunile aplicației, dai pe instalați (găsești butonul în partea de jos a ecranului). Aștepți să se instaleze, și, când e gata, apasă pe deschideți (pe pagina aplicației). Și gata! După asta vei putea găsi jocul și în meniul de aplicații.

| AuroraLaptelui a răspuns (pentru AuroraLaptelui):

De asemenea, este important să știi că aplicația Magazin Play nu funcționează fără o conexiune stabilă la Internet.