| bodo89 a întrebat:

Imi puteti spune niste telefoane ieftine pana in 700 lei care sa aiba GPU(procesarea grafica buna)si daca puteti sa aiba si blitz sau camera mare...
Ms anticipat.

12 răspunsuri:
| bodo89 explică (pentru bursuc001):

E frumos acel Sony dar cam putine culori 65 k.dar ma gandesc...acesta este mai bun decat Sony xperia tipo?

| bursuc001 a răspuns (pentru bodo89):

"Sony Ericsson Xperia X10i :
Numar culori = 262144" - echivalentul a 256K colors.

Din acest punct de vedere sunt la fel.

Apoi, are : display cu rezoluţie mai MARE, cameră de 8 MP ( faţă de 3, 15 la celălalt ), cameră cu rezoluţie mai mare
3264x2448 ( faţă de 2048x1536 pixels la Tipo ), are blitz, etc.

Aceste caracteristici te interesau!

Dpdv al Android-ului şi RAM-ilor este mai slab, dar are procesor mai puternic decât Tipo...

| maryusmono a răspuns:

Sigur ca putem.

Eu o sa iti recomand acest Allview http://bit.ly/YaQIm5

Ce parere ai?

| iesiacasa a răspuns:

Sall bodo eu ti-as recomanda un Huawei vision are cineva de la mine din clasa si merge bine merg multe jocuri precum temple run 2, subway surfers, raging thunder2si mai multe are camera primara de 5 mp iar secundara vga si ca ecran 3. 7inch se vede bine avand 256 pixeli pe inch

| bodo89 explică:

Sa fie Smartphone

| raul11 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Young-S6310-White.html asta sau Sony xperia miro care il am si eu si e destul de bun

| Bucura_Andreea_1999 a răspuns:

Samsung Star 2