| Gameru a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste cerinte de sistem pentru modern combat 3 sau 4 pentru telefoane.

Răspuns Câştigător
| xpertul a răspuns:

Poi eu l-am descarcat nu mai stiu de unde dupa undeva dupa net si l-am bagat pe telefon cu cablu de date am intrat in folder si i-am dat pe insatll mi sa instalat si gata am intart in el si mergea bine ca nu prea mi-a placut sila dezinstalat peste ceva timp oricum mie mi-a mers pe l3 cu android 2.3 poate nu l-ai descarcat bine incearca sa-l iei di alta parte dar fi sigur ca nu iti trebuie nimic ca sa-l faci sa mearga.

5 răspunsuri:
| xpertul a răspuns:

Salut eu am avut mortal combat 3 pe LG optimus l3 si mergea foarte bine la cerinte cred ca iti trebuie 256- 512mb ram dae cred cai mult si un procesor de 500mghz. MUlt succes

| Gameru explică (pentru xpertul):

Fratioare nu sti cum trebuie sa il fac pe Orange nivo ca am 1 gb ram si 1ghz procesoru si sa imi zici te rog cum sa il fac trebuie titanium backup sau ceva.Ca nu stiu ce sa fac il instalez si imi intra in joc si dau pe prima misiune si imi iasa.Dau funda daca imi zici.

| Gameru explică (pentru xpertul):

Normal ar trebui sa mearga pe Orange nivo dar lasa ca o sa caut eu sa vad de undeva de unde sa il iau sau astept sa se faca free pe magazin play

| Gameru explică (pentru xpertul):

Oricum sa imi zici siteul cu jocul de unde l-ai luat... oricum ai funda.

| xpertul a răspuns (pentru Gameru):

Siteul nul mai stiu ca l-am luat asta primavara dar am scris pe google dpwnload mortal combat 3 bobil sa download mortal combat 3 galaxy ceva de genul asta mult succes.

| xpertul a răspuns (pentru Gameru):

Poi eu l-am descarcat nu mai stiu de unde dupa undeva dupa net si l-am bagat pe telefon cu cablu de date am intrat in folder si i-am dat pe insatll mi sa instalat si gata am intart in el si mergea bine ca nu prea mi-a placut sila dezinstalat peste ceva timp oricum mie mi-a mers pe l3 cu android 2.3 poate nu l-ai descarcat bine incearca sa-l iei di alta parte dar fi sigur ca nu iti trebuie nimic ca sa-l faci sa mearga.