| Astaroth36 a întrebat:

happy
Întrebarea mea de astăzi este:
Care este cea mai bună husă de telefon pentru Samsung Galaxy Young GT-S6310 dintre Husă de silicon sau Husă Flip?
Care dintre aceste huse îmi recomandaţi să îmi i-au şi eu?

Răspuns Câştigător
| Aly1337 a răspuns:

Eu as opta pentru c-a flip, pentru ca la ce-a din silicon o sa se adune praful pe carcasa si o sa arate foarte urat.Am un prieten care are husa de silicon si ii pare rau ca a cumparat-o

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Eu as alege una din TPU(termo poliuretan).Nu se largeste si ofera o protectie mult mai buna.Ca sa-ti dai seama care e din silicon si care e din TPU...cea din silicon este foarte moale si se intinde, cea din TPU este mai tare dar nu la fel de tare ca plasticul