| cosminX a întrebat:

m-ar interesa de niste telefoane (ip4s,ip5,samsungS4,note2,note2) la abonament. Daca v-ati facut recent abonamente si ati cumparat unul dintre telefoanele de mai sus as vrea sa stiu mai exact "Ce telefon ati cumparat,ce fel de abonament(FreeL,FreeM...), abonament de cati euro, si cat ati mai platit". Trebuie sa imi reinoiesc abonamentul curand si as vrea sa iau un telefon mai performant. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| AdyYy01 a răspuns:

Iti spun ca nu e bine sa faci abonament la asemenea telefoane te va duce lunar 50 de euro...
Mai bine strange bani si ia-ti la liber poate apare ceva mai misto

| cosminX explică (pentru AdyYy01):

Sunt abonamente si cu 15 euro, dar la astea cu 15 ma intereseaza cat mai trebuie platit pe langa. intelegi?

| AdyYy01 a răspuns (pentru cosminX):

Cam 5 milioane trebuie...