| OliClaudiu a întrebat:

ma intrebam cum pot salva kiturile la aplicatiile android de le downloadez de pe GG Play la symbian mi le descarca pe card si puteam sa le instalez si dupa fara sa fie nevoie de conexiune la internet mersi anticipat ofer funda

2 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Nu stiu daca poti salva kiturile dar poti sa faci backup la tot

| OliClaudiu explică (pentru bushyalex):

Cam nasol chestia asta pe android straight face si imi lipseste acel task manager de pe symbian care avea si fuctia sa inchizi aplicatiile pornite happy