| qUndo a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o parere?
Care vi se pare mai bun dintre Iphone 6 sau Galaxy S6 si de ce?
Multumesc big grin

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| redy04 a răspuns:

Ce intrebari. Ia in mana ambele modele si butoneaza. Nu exista conceptul de telefon mai bun intre galaxy s6 si iphone 6, ele sunt adresate unor categorii diferite de utilizatori. Este ca si cum ai incerca sa compari mere cu pere. Du-te la Orange/Vodafone/mall si butoneaza. O sa iti dai tu seama care e mai bun pentru tine.