| Zuzumilk26 a întrebat:

Merita achiziționate aceste casti https://altex.ro/......ASSESHRED/

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mizerii...

| Bogdan70001 a răspuns:

Eu zic sa te duci spre niste Redmi AirDots. Sunt si mult mai ieftine si mult mai calitative

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Da. De SkullCandy se plang multi, dar de Redmi AirDots numai vorbe bune (in general numai vorbe bune despre dispozitivele Xiaomi)
Eu am telefon Xiaomi (MI 8 LITE), bratara Xiaomi (MI BAND 3, la fel bratarile de la Xiaomi sunt foarte populare) si urmeaza sa-mi achizionez si niste Redmi AirDots dupa ce le-am vazut la un amic

| Zuzumilk26 explică (pentru Bogdan70001):

Ok

| IonutPetre12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Nu stiu ce sa fac, vr sa-mi cumpar aidots sau airdots pro.Tu le qi luat? Merita?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Am considerat mereu ca Skullcandy sunt niste mizerii de luat banii fraierilor.

| Focutza a răspuns:

Da, merita mai mult decat chinezariile alea "i12, i7".