| VikingBoss1995 a întrebat:

(NU Fac Spam)As vrea sa stiu repede care iphone este mai bun 8 plus sau Xr?

Răspuns Câştigător
| Cutezătorul4k a răspuns:

Eu as merge pe xr, dar totusi mai asteapta 1/2saptamani sa vezi comparatii detaliate mai ales la bateria xr-ului. Eu astept aceste teste sa vad ce si cum si apoi voi achizitiona un xr happy

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ce il vrei?

| VikingBoss1995 explică (pentru RAY):

Pentru camera, gaming, Si continut Video de pe Youtube!

| Bogdan70001 a răspuns:

Bai copil idiot.Pui aceleasi intrebari de 1000 de ori despre "ce iPhone sa-ti iei", dar tu ai o caramida in buzunar.Fa-ti dracu prieteni, ratatule...

| VikingBoss1995 explică (pentru Bogdan70001):

Io am prieteni, dar am vrut să stiu ce telefoane sunt mai bune!

| Bogdan70001 a răspuns (pentru VikingBoss1995):

"ce telefoane sunt mai bune", sau "Io" eu zic sa mai treci pe la scoala ca vad ca nu prea o duci bine cu romana si ma indoiesc ca ai prieteni big grin

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bogdan70001):

"ce telefoane sunt mai bune","Io"