| WinnieOnSteroids a întrebat:

O intrebare pentru cei care detin telefon cu Android: Am descarcat DU Battey Saver and Widgets. Imi puteti explica cum sa o fac eficienta pentru ca, bateria telefonului ma tine exact la fel ca si cand nu aveam instalata aceasta aplicatie.Cred ca fac eu ceva gresit si de aceea vreau sa va intreb pe voi.

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Dai acolo la optimizare si o sa iti inshida din aplicatii care ruleaza, mai umbla pe la setari prin battery doctor, o sa iti dai seama ce si cum