| dragutz600 a întrebat:

Am și eu o întrebare legata de telefon. Am instalata pe telefon aplicația Battery Saver, dar dacă o am pe aceasta instalată mai trebuie sa folosesc în același timp și modul de economisire al telefonului sau e suficientă doar aplicația? Mulțumesc!

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Bună. Am folosit și eu aplicația Battery Saver și cu și fără mod de economisire din meniul telefonului. Mie cel puțin nu mi-a adus niciun beneficiu această aplicație, mai mult consuma decât să economisească. Am renunțat la ea.