| JustRay1 a întrebat:

Recent am cumparat un Samsung GALAXY Ace si vreau sa ii fac un upgrade la android si nu reusesc. Dau funda uni raspuns clar si functional.

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Verifici daca ai vreun up-date cu Samsung Kies ca sa il faci, pentru ca daca il faci prin Odin, poti sa pierzi garantia, Ce Android ai pe el?

| JustRay1 explică (pentru iamSeBy):

Am verificat la Samsung Kies si nu am nici un upgrade, iar prin Odin am incercat si imi da eroare. Versiune de Android este 23.3. alt program prin care pot face upgrade sau cum pot face sa nu imi mai dea eroare cand incerc prin Odin?