| Daviiiiiid a întrebat:

Sarbatori fericite! Am si eu o intrebare, legata de telefonul meu Allview P5 Quad. L-am luat de o luna, si ieri stateam pe facebook, si apoi am oprit Wi-Fi-ul si cand am vrut sa reactivez din nou Wi-Fi-ul din bara de notificari, aparea doar ca se incarca si s-a blocat asa. si acum e tot asa. Asa ca am intrat de la setari Wi-Fi sa vad ce pot face, si in loc de toat retelele la care ma pot conecta imi scrie " Se activeaza Wi-Fi? " Multumesc, dau funda!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri în setări wi-fi şi la întrebarea "Se activeaza Wi-Fi?" îi dai OK, apoi ( după ce l-ai activat ) îi dai să caute reţele...

Sărbători fericite!

| michael5813 a răspuns:

Am patit la tableta aa. va trebui o restare la setarile din fabrica ceea ce va duce la pierderea informatiilor salvate in memoria telefonului.

| Daviiiiiid explică (pentru michael5813):

Si cum ar trebui sa fac asta? Adica unde ar trebui sa intru?