| teo530 a întrebat:

Scuzati daca am gresit categoria. Eu pe telefon am folie de sticla la 25 lei adica nu pe tot ecranul. L-am spart foarte rau, si telefonul si folia in 2 locuri sunt numai cioburi(pe aceeasi parte), pe toata partea cu cioburile a intrat aer sub folie(am si desfacut-o putin in colt sa vad daca s-a spart si ecranul) si in rest linii. Folia nu am dat-o jos, dar am inteles ca daca nu o dau jos afecteaza si displayul. Va rog sa imi spuneti daca e adevarat. Eu ma gandeam sa nu o dau jos ca asa tine cioburile alea sa nu cada ca poate cad.

Răspuns Câştigător
| Andrei283 a răspuns:

E adevarat poate sa iti bubuie si celulele ecrânului dacâ nu dai folia jos

| teo530 explică (pentru Andrei283):

Am dat-o dimineata. Deja touchscreenul facea un pic fite, acum nu mai are nimic.

2 răspunsuri:
| Basy_Home_1975 a răspuns:

Salut da este adevărat