| nutuxcristian a întrebat:

Spuneti-mi ce telefon ati alege voi dintre:
• Samsung Galaxy S Advance
• Samsung Galaxy Ace 2
P.S Eu vreau telefonul pentru jocuri. Sa nu mearga in reluare,sa nu se blocheze.
Daca aveti voi niste idei mai bune pentru un telefon,Samsung,special pentru jocuri, le ascult. VREAU CA TELEFOANELE ALESE DE VOI SA NU DEPASEASCA 650 RON.

3 răspunsuri:
| Pooshtyu a răspuns:

1000 de lei nu e foarte mult.
La 1000 de lei iti iei un Allview P5 Quad, procesor Quad-Core, dublu cat S Advance si Ace 2.
1GB Ram, in benchmarkuri scoate foarte bine.
Ti-l recomand + Android 4.1.2.

| nutuxcristian explică (pentru Pooshtyu):

Stai putin...ai zis la finalul raspunsului Ti-l recomand + Android 4.1.2. "

| CristianRadu a răspuns:

Samsung Galaxy S Advance este mai bun. Are un procesor cu frecventa mai mare deci jocurile vor merge mai bine. Are ecranul mai mare deci nu o sa iti strici ochii si un plus pentru mine este camera frontala de 1. 3MPx fata de VGA(Ace 2). Acum depinde de tine ce vrei alege. Sper ca te-am ajutat! Funda?