| Alexander_Ionutzu_1976 a întrebat:

Spunetimi si mie un telefon bun( procesor bun ceva gen octa-core,camera foto, senzor amprenta si viteza pe internet)cu un pret de pana in 1.400 lei,doar spunetimi numele telefonului si o sa ma uit eu la specificatii, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ioanoanea15 a răspuns:

Nexus 5x are cam tot ce ai cerut tu.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| asperger3 a răspuns:

Huawei P8 Lite

| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy A5 este foarte bun si nici nu costa prea mult, insa nu are senzor amprenta... Daca vrei sa aiba neaparat si senzor de amprenta atunci iti recomand Samsung Galaxy S5 mini happy

| 21341231 a răspuns:

Samsung Galaxy J5 il am eu exista doua modele cu 8 gb si 16 gb eu il am cu 8 gb.
Sau Samsung galaxy j7 ii un pic mai mare j5-ul costa 800-700 lei si j7 costa vreo 900-1000 lei
mult succes! eu iti recomand seria `J`

| Christiana14 a răspuns:

Eu ti as recomanda iphone 5s pe care il poti gasi la reducere la 1.400. Sincer mie imi place acest telefon( il detin) are senzor de amprenta si nu mi s a intamplat sa se blocheze pana acum, iar cat despre viteza internetului pot spune ca este foarte ok, cel putin la mine se incarca in vreo 20 de secunde, procesorul este dual core, jocurile ruleaza foarte bine( nu mi s a intamplat pana acum sa se blocheze), avand in vedere ca am vreo 30 si ceva de aplicatii ( am 16 gb).
Camera foto: sunt chiar impresionata de ea, face poze foarte clare, avand doar 8 mp.
Daca mai ai vreo intrebare despre acest telefon ma poti intreba laughing

| Alexander_Ionutzu_1976 explică:

Mersi pentru raspunsuri dar am avut deja un s5 acum am un s5 neo, si galaxy a5, nu stiu o sa ma.uit sa vad daca este mai bun ca al meu si la fel si pentru j7 si j5

| Alexander_Ionutzu_1976 explică:

Christiana5,mama are iphone 5s si nu prea ma impresioneaza prea mult, imi place camera dar totusi mersi pentru raspuns