| spy99 a întrebat:

stie cineva daca merge modern combat 5, the amazing spider-man 2 si dead trigger 2 pe un Nokia lumia 625 ( 512 ram).

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,fi sigur ca o sa iti mearga, telefonul are chipest Snapdragon 8930 Krait si place video adreno 305..deci foarte bune pentru acest smartphone..eu pe Nokia Lumia 520 ma jucam anumite jocuri de care nici nu credeam ca imi merg..deci stai linistit ca o sa iti mearga, nu conteaza ca are 512 MB RAM.o scoate la capat, sa spun asa.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Nu, nu merge, telefonul are o memorie RAM mica care nu lasa jocul sa ruleze in pace.

De mers o sa iti mearga dar intr-un hal dezastruos.