| diavolusi99 a întrebat:

Am un Alcatel OT-918 Orange Pasadena. Ma uitam prin Google Play si am observat ca unele jocuri super precum : Modern Combat (2, 3,4) sau N.O.V.A (2, 3) sau Dead Trigger etc.
Problema este ca aceste jocuri nu sunt compatibile cu dispozitivul. Vreau sa gasesc o modalitate in care sa fie compatibile. Funda!
P.S: Nu vreau sa aud ca este imposibil sau sa imi recomandati alte jocuri sau alte lucruri.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul pe care il detii nu este atat de dezvoltat atat din punct de vedere al soft-ului cat si al hardware-ului pentru a rula astfel de jocuri. Din pacate nu exista nicio posibilitate de a le putea rula pe telefonul tau.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Nu sunt compatibile deoarece telefonul nu are androidul pe care il cer jocurile sau din cauza performantelor telefonului sau din cauza ecranului prea mic. asa cred

| Valentin0144 a răspuns:

Pai...nush sigur daca poti dar incerca la un service GSM sa iti mareasca androidul si daca tot nu merge si procesorul(o sa iti consume foarte mult si s-ar putea sa te si costa ceva...)dar poti sa le spui sa iti de-a si o bateria mai mare.