| Cosmin483 a întrebat:

Știe cineva o aplicație la care când ma suna cineva cu număr necunoscut să-i vad numărul real?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știe nimeni. Numărul este ascuns în momentul apelului, astfel în rețea nu intră nimic din care să poți descifra de unde a pornit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stie nimeni, dar ceea ce stiu toti (sau aproape toti) este ca nu exista o asemenea aplicatie.

Numai bine!

| Simpatic a răspuns:

Nu exista asa ceva, si daca ar exista nu ar fi gratuita cu siguranta.
Numerele ascunse le vede doar "centrala" si nimeni altcineva.
Acum nu zic nu ca nu or exista ceva dispozitive care conectate la telefon nu iti vor arata numarul (sunt atatea inventii sgur exista si asa ceva) dar cum ziceam nu-s deloc ieftine si probabil nu-s usor de gasit.

| Digikey a răspuns:

"când ma suna cineva cu număr necunoscut să-i vad numărul real"
Ce te face sa crezi ca numarul necunoscut n-ar fi real?

| Cosmin483 explică (pentru Digikey):

Vaaai mor, ai dreptate. Bine că nu am avut cartela încărcată

| Digikey a răspuns (pentru Cosmin483):

Esti o persoana foarte importanta daca umbli cu cartela neincarcata.

| Alverto a răspuns:

Nu există, dar îi poți răspunde, înregistra conversația și arătând poliției

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Nu există, dar dacă te sună cineva des cu număr necunoscut, poți bloca din setările telefonului pe toți cei care te sună cu număr necunoscut, și nu te mai poate suna absolut nimeni cu număr necunoscut