| taredetot a întrebat:

Vă rog să nu ignoraţi întreabarea!
Curand am achiziţionat un Allview V1 viper S4G. L-am şi am personalizat si la un momentdat am observat ca daca ţin apasat butonul home imi apare cautare google (aplicatie preinstalata). Treptat mi-am dat seama ca daca tin apasat butonul cu 3 liniute (setari cred) imi apare meniul cu aplicatii recente ce doresc sa apara atunci cand tin apasat butonul Home. Am dezactivat aplicatia cautare google, iar butonul home nu mai face nimic prin apasarea indelungata. L-am resetat din fabrica insa nu se schimba nimic legat de aceasta problema. Cum pot muta functia de aplicatii recente pe butonul Home? Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Asa sunt majoritatea telefoanelor.
Butonul de care spui tu cu cele 3 liniute este cel de aplicatii recente pe majoritatea telefoanelor 99%. si nu il poti schimba cu altul. Bafta.

3 răspunsuri:
| lmsps123 a răspuns:

Nu poti. Osa te inveti asa.

| taredetot explică (pentru lmsps123):

Un prieten a folosit o aplicatie pentru. ca are aceeasi problema, insa el are root si mie nu imi merge aplicatia.

| taredetot explică:

Aşa a fost din fabrică sau am făcut eu ceva fara sa imi dau seama?